איפה אפשר למצוא בושם במחיר טוב?

מחפשים בושם זול לגבר או לאישה? בושם הוא יותר מסתם ניחוח; זו אמירה אישית, דרך לבטא את הסגנון והמצב הרוח שלכם. עם זאת, העלות של בשמים איכותיים יכולה לרוב להוות מכשול משמעותי. במדריך זה, נספר לכם את כל הסודות למצוא בושם בזול, ואפילו קופונים לקניית בשמים שיוזילו עוד יותר את העלות. מחפשים אתר לקנות בשמים בזול? תמשיכו לקרוא.

הסוד למציאת בשמים בזול הוא לעשות סקר שוק ולהשוות בין חנויות שונות. קמעונאים מקוונים רבים מציעים בשמים במחירים נמוכים יותר בהשוואה לחנויות פיזיות. זאת בשל עלויות נמוכות יותר. מבצעים והטבות על בשמים קיימים תמיד, צריך רק לדעת לחפש. כמו כן, כדאי תמיד למצוא קופון לאתר שבו אתם מתכוונים להזמין.

איך מוצאים בושם בזול?

אם אתם מחפשים בשמים זולים שאינם עולים על הסכום המינימלי של תוספת מס במשלוח לארץ (כ-75$) אתרים כמו FragranceX, ו- Makeupstore.co.il כוללים מותגים רבים במחירים נוחים. שימו לב, אם אתם עוברים את הסכום המינימלי, תצטרכו לשלם מיסים ובדרך כלל זה פחות משתלם. כמו כן, זמני המשלוח עשויים להיות כשבוע עד שלושה שבועות.

בנוסף, כשאתם משווים את המחיר של הבשמים באתרים שונים, שימו לב שלא מדובר בהונאה או עוקץ. אחת הדרכים היא להתייעץ בקבוצת הפייסבוק שלנו, טיפה של בושם. בקבוצת הפייסבוק שלנו ניתן להתייעץ לגבי מציאת אתרים עם המחיר הכי זול לבושם מסוים.

שימו לב מכירות עונתיות: בלאק פריידי, סייבר מאנדיי ועונות חגים. חלק מהאתרים מאפשרים לקנות בשמים בזול בסיילים, אבל חשוב לשים לב למחירים – מדי פעם חלק מהאתרים מעלים את המחיר של הבושם לפני הסייל וההנחה לא יוצאת משתלמת.

תנסו לחפש טסטרים של בשמים. בכתבה שפרסמנו, הסברנו על ההבדל בין טסטר לבושם רגיל, והיתרון בקניית טסטרים של בושם.

הבדל משמעותי במחיר הבושם בין יבואן רשמי ליבוא מקביל

בעת קניות של מוצרים, במיוחד בשווקים כמו בשמים, קוסמטיקה או מוצרי אלקטרוניקה, לעתים קרובות תיתקלו בשני סוגים של מפיצים: רשמיים ולא רשמיים (יבוא מקביל). הבנת ההבדלים ביניהם חיונית לקבלת החלטות רכישה מושכלות. אז מה ההבדל?

יבואן רשמי: יבואנים מורשים על ידי המותג למכור את המוצרים שלהם. הם מקבלים את המלאי שלהם ישירות מהמותג או מהיצרן שלו, מה שמבטיח אותנטיות. מפיצים רשמיים מצייתים למדיניות המחירים, המבצעים והאחריות של המותג. בתחום הבישום, יתרון ליבואן רשמי הוא האחריות שמדובר במוצר מקורי. כמו כן, תנאי האחסון – ניתן לדעת בביטחון שהמוצר אוכסן כמו שצריך והבשמים לא נחשפו לתנאי מזג אוויר העשויים להשפיע עליהם. החסרון הוא בדרך כלל מחיר גבוה יותר, לפעמים בצורה משמעותית בגלל שהם מחויבים למכור במחיר הקמעונאי המומלץ של היצרן (MSRP).

יבוא מקביל: כאן המפיצים אינם מוכרים רשמית על ידי המותג. לעתים קרובות הם רוכשים מוצרים בערוצים חלופיים, שעשויים לכלול יבוא ממדינות אחרות שבהן המוצר עשוי להיות זול יותר. לעתים קרובות מציעים מחירים נמוכים יותר מאשר מפיצים רשמיים. הסיבה לכך היא שהם עשויים לעקוף עלויות מסוימות כמו מסי יבוא או מדיניות תמחור של מותגים. עם זאת, עלות נמוכה יותר זו יכולה לפעמים לבוא עם סיכונים.

לסיכום, ניתן למצוא בשמים זולים יותר ביבוא מקביל, אבל חשוב לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות.

הנחות על בשמים

דרך נוספת להוזיל את העלויות של הבשמים היא להשתמש בקופונים. בתחתית הכתבה, תוכלו למצוא מגוון קופונים המעניקים לכם הנחות על בשמים.

 1. קופון לאתר אונליז ONLYS. הקופון TIPA ייתן לכם הנחה על בשמים באתר אונליז, למעט בישום נישה, עליו ההנחה היא 5 אחוזים. שימו לב שצריך להיות רשומים לאתר על מנת שההנחה תעבוד.
 2. הנחה באתר PerfumeFree. הקוד hashanah12 ייתן לכם 12% על מותגי הבית. הקוד perfum5 ייתן לכם 5% על יתר הבשמים.
 3. קופון ל Glam42. הקוד tipa5 ייתן לכם 5 אחוזי הנחה על כל האתר.
 4. קופון Pharm2u . טיפה5 ייתן לכם הנחה של 5% על כל האתר והקוד אסקדה50 ייתן לכם 50 שח הנחה על בשמי אסקדה.
 5. קופון מולקולה פרפיום . TIPAMO ייתן לכם 10% על כל מותגי הבית ובין היתר: אורמונד ג'יין, זהרוף, אלה קיי ועוד.
 6. קופון ספרינגtipa15 ייתן לכם 15 אחוזי הנחה על כל האתר.
 7. קופון פרלדוטיפה10 ייתן לכם הנחה של 10 אחוזים על כל האתר
 8. קופון לאתר אודם קוסמטיקהטיפה7 ייתן לכם הנחה של 7 אחוזים על כל האתר.
 9. קופון לאתר לה פרפיום. הקוד TIPA5 ייתן לכם 5% על כל האתר. הקוד AVIV10 ייתן לכם 10% על מותגי הבית: רוסנדו מתאו, תיאו קבנל, לורנזו פאצליה.
 10. קופון topx הוא tipatop והוא יתן לכם 10% הנחה על כל האתר.
 11. קוד קופון מחסני חשמל TIPA נותן 5% על כל מגוון הבשמים.
 12. הנחה לאתר GLAM42 – הקוד tipa5 ייתן לכם 5 אחוזים על הבשמים

Shares:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *