בשנת 1999, נוף הבישום הישראלי השתנה לעד עם הקמת בית הבושם ספרינג. ספרינג, שנולד מתשוקה שורשית ליצירת בשמים, יצא למשימה שמטרתה להציע יותר מסתם בשמים; אלא ליצור חוויה חושית ייחודית לכל לקוח. רוצים קוד קופון לאתר ספרינג הזינו tipa15 ל15% הנחה.

שוכן בלב ישראל, מפעל בוטיק זה משלב את אמנות הבישום עם יצירת מוצרי טיפוח וניחוחות לבית, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ואומנות. ספרינג מונע על ידי תשוקה בלתי מעורערת לאמנות הבישום. על ידי בחירת חומרי הגלם המשובחים בלבד ואימוץ טכניקות מיזוג חדשניות, ספרינג ביססה את עצמה כספקית של בשמים ייחודיים ובלתי נשכחים.

בשמי ספרינג: סימפוניה של ריחות בקולקציה של ספרינג היא עדות למחויבות המותג לגיוון ומצוינות. כל ניחוח הוא נרטיב, המכיל רגעים, זיכרונות ונופים. יתרה מכך, ספרינג מרחיב את המומחיות הארומטית שלו למוצרי טיפוח וניחוחות לבית, ומאפשר ללקוחות לטבול את עצמם ביוקרה, בין אם באמצעות בושם אישי או מוצרי אווירה של חללי המגורים שלהם. המסירות של המותג ליצירת חוויה חושית מקיפה ניכרת בכל מוצר, בין אם זה קרם ידיים מרגיע או נר הנושא את ריחות המדהימים ביותר. לא מעט אנשים מחפשים קוד קופון לספרינג, דבר המצביע על ההצלחה של השמי המותג.

בהתאם למחויבותה לאיכות, ספרינג שם דגש חזק על קיימות. המותג מכיר בחשיבות השמירה על הסביבה והבטחת רווחת הקהילה שלנו. מחויבות זו באה לידי ביטוי בבחירה קפדנית של מרכיבים, תוך מתן עדיפות לאלו המתחדשים ומקורם בשיטות אתיות. המסירות של ספרינג לקיימות ניכרת גם בבחירות האריזה, תוך העדפה של חומרים הניתנים למחזור וידידותיים לסביבה.

לראיון עם בעלי המותג ספרינג לחצו כאן.

לסקירה של הבושם מימוזה סילק לחצו כאן.

קוד קופון לספרינג
Shares:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *